Türkiyenin En Güncel Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Türkiyenin En Güncel Forumu

< < H E P İ N İ Z H O Ş G E L D İ N İ Z > >

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım)

YazarMesaj
Admin
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Admin

Rep Gücü : 163684
Rep Puanı : 201

Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım) Empty
MesajKonu: Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım)   Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım) EmptySalı Eyl. 01, 2009 7:49 pm

Bilgisayarınızın Rami, ekran kartı düşük olabilir ama siz Bilgisayarınızın ayarları sayesinde sistemi en iyi performansda kullanmasını sağlıyacaksınız ve Silkroadı son hız kasmadan oynuyacaksınız. Buradakinler aynı zamanda Bilgisayarınızın performansını kat kat arttıracak.
Şunlarıda belirteyim bunları yaptıktan sonra Bilgisayarı mutlaka resetlemesiniz. Bilgisayarımızı resetledik sıra geldi Silkroada girmeye Silkroaddaki charımıza girdik bota kurduk vb. Daha sonra sitedemi takılacaksınız Msn'de sohbetmi ediceksiniz mutlaka bunları Silkroada girdikten sonra açınız ve işlerinizi görünüz. Mesela örnek vereyim Ben PC'de 1char zor açıyordum SilkroadMax.com açık Msn açık vb. çok kasıyordu resetledim ilk önce Silkroaddaki charlara girdim 3tane char açtım gerisini siz düşünün.

Görüntü Ayarları Sayesinde Hızlandırma
1-) Klasik Tema daha iyi Performans
Masaüstümüze sağ tıklıyoruz daha sonra Özelliklere tıklıyoruz. ve Ayarları aşağıdaki gibi yapıyoruz.
Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım) 6glu9w

2-) Ekran Koyucusu Kaldırmak
Masaüstümüze sağ tıklıyoruz daha sonra Özelliklere tıklıyoruz. Oradan Görünüm sekmesine tıklıyoruz ve ayarları aşağıdaki gibi yapıyoruz.
Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım) 264q0d0

3-) Görünüm Klasik Tema
Masaüstümüze sağ tıklıyoruz daha sonra Özelliklere tıklıyoruz ve Ekran koruyucusu sekmesine giriyoruz.
Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım) Jzdw0g

4-) Görsel Efektler
Bilgisayarıma sağ tıklıyoruz karşımıza gelen pencerede Gelişmişe giriyoruz oradan Görsel Efektler oradan Performans yazan yerdeki Ayarlara tıklıyoruz ve Ayarları aşağıdaki gibi yapıyoruz.
Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım) Flesfl

Ram ve İşlemci Performansı
1-) Sanal Bellekle Hızlandırma
Bilgisayarıma sağ tıklıyoruz karşımıza gelen pencerede Gelişmişe giriyoruz oradan Performansdaki Ayarlara giriyoruz oradan Gelişmişe oradan Sanal Bellek yazan yerdeki Değiştire giriyoruz. Ayarları aşağıdaki gibi yapıyoruz.
Bu arada bunların aynısını Diğer Sürücülerdede yapabilirsiniz.
Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım) 8vp1jp

2-) Flash Diski Ram'e Dönüştürme
Arkadaşlar bu program Flash diskinizi Ram olarak kullanmanızı sağlıyor programın bayağı etkisi var programın Resmi sitesi [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] dur. Program Demodur yayınlanması yasak olduğu için full sürümünü yayınlamıyorum.
Öncelikle programı indirelim.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Kurulumu tamamlandıktan sonra.
1. Adım:
Programı açtık. Flash diskimizi takıyoruz ve "Ekle" butonuna basıyoruz. Bu butona bastıktan sonra eğer bilgisayarınız flash diski okuduysa Cihaz ekle kısmı çıkıcak. Flash diskimizi seçtikten sonra oradaki ayarı yapıyoruz ardından Tamama basıyoruz.
2. Adım:
Şuanda gördüğümüz gibi program Flash diski gördü ve kendisi Sistem durumunu % olarak yükleyecek bu işlem biraz zamanınızı alabilir. Eğer hata verdiyse Önbellek Oluştura tıklıyoruz ve tekrar bekliyoruz. Sistem durumunda etkin yazısı çıktığında olay tamamdır.
Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım) 2yzbgqv

3-) İşlemci Silkroada Daha çok Öncelik Atasın
Ctrl+Alt+Del veya Başlata sağ tıklayıp Görev yöneticisini açıyoruz oradan işlemlere giriyoruz gerisi aşağıda.
Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım) 19s7xy

Silkroad Ayarlarıyla
1-) Bütün Ayarları Düşürme
Oyunda Escye basınız ardından Optiona giriniz ardından Video ayarlar aşağıdadır. Hepsini resimlerdeki gibi yapınız daha sonra Confirm'e tıklayınız.
Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım) 9hj80z
Graphic Quality Low yapınız.
Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım) Vrzvgh
Water Detail Low yapınız.
Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım) 292tv8k
Texture Detail Low yapınız.
Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım) 24fyanm
Effect Qualityi Turn Off All Effect yapınız.

2-) Introyu Kaldırma
Giriş ekranındaki yürüyen insanlar falan olmayacak.
Oyunda Escye basınız ardından Optiona giriniz ardından Setting ayarlar aşağıdadır.
Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım) 105e7iq

Driverlar Ekran Kartları Gerekli Programlar
Bilgisayarınızda oyunlar ve diğer programlar için mutlaka olması gereken programlar.
1-) Microsoft Net Framework Serisi + DirectX
Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım) 0_22094

Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım) Directx_2

Not : Aşağı yukarı nerdeyse tüm oyunların sorunsuz çalışmasında etkilidir bunlar.Eğer en az hatayla ve sorunla silkroadı oynamak istiyorsanız bunların hepsini indirip kurmanız önerilir.

2-) Driver Güncelleme
İstiyorsanız benim konumda istek yapınız istiyorsanız program kullanınız.
1. Yol:

2. Yol: Driver Scanner programıyla Driverlerinizi kolayca güncelleyebilirsiniz.
Overwiewe giriyoruz oradan Start Scan diyoruz ve taramaya başlıyor bittikten sonra resimdeki gibi inmesi eksik driver geliyor Download Drivere tıklıyoruz ve indiriyoruz.
Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım) 65a1yd

Diğer Programlar ve Yöntemler
1-) SilkroadMax Speed PC - PC Hızlandırma Programı (Regeditle)
Benim yaptığım programdır.
Bu program PC'nizi Kayıt Defter'inde bir takım değişiklikler yaparak hızlandırıyor.
Yanlız Sadece Windows XP kullananlar yapsın.

2-) Gereksiz Dosya Temizleyici
Windows ve system32 klasöründeki kullanılmayan gereksiz dosyaları,temp klasörünü açılan dosyaların log'larını temizler.
Download: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...][Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

3-) Uniblue Programlarıyla Sistemi Dahada Hızlandırma
UNIBLUE SpeedUpMyPC ve RegistryBooster bilgisayarınızı maksimum performansa ulaştırmak için ince ayarları eksiksiz olarak yapan bir araç programıdır. Kullanımı basit arayüzüyle gerçekten uzman olmanıza gerek kalmadı! Bir kaç tıklamayla bilgisayarınızı ilk kullandığınızdaki performansa kavuşturabilirsiniz, Internet hızınızı yükseltebilirsiniz ve system hatalarını minimuma indirebilirsiniz.

Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım) 205rqdx
Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım) 2ql909l

1-) Bilgisayarınıza üstün işlem gücü
2-) İndirmeleri hızlandırmak için Internet ayarlarınızı en iyi hale getirme
3-) Yavaşlamayı ve donmayı öngören ve önleyen akıllı öneri sistemi
4-) İyileştirilmiş emniyet ve özelinizin korunması
5-) Yaklaşılmaz kullanım kolaylığı

SpeedMyPC Download: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
RegistryBooster: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

4-) Smart Defrag - Disk Birleştirme Programı
Smart Defrag ile diskinizi birleştirerek, sabit diskinizden daha yüksek verim elde edebilirsiniz. IObit SmartDefrag, otomatik birleştirme imkanı da sunuyor. Otomatik birleştirme, bilgisayar boşta iken dosya sistemini otomatik olarak birleştirir. Fazla parçalanmaya mani olarak bilgisayarınızın en yüksek hız ve en iyi performans vermesine yardımcı olur.

SmartDefrag programının Türkçe dil desteği sunması da önemli bir artı. Ayarlar menüsü de yeterli seçenek sunuyor
Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım) 347buit

Download: [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

5-) Advanced WindowsCare Personal
Advanced WindowsCare (SystemCare) Personal, işletim sisteminizi onarmaya ve optimize etmeye yarayan çok güçlü bir ücretsiz bakım aracıdır. Tek-Tıklama ve Hepsi-Biryerde şeklinde kullanabileceğiniz çözüm ve koruma araçlarını içerir. System Mechanic programını da hatırlatan bu uygulama rakibine göre ücretsiz olması avantajını taşımaktadır.

Tek-Tıklama ile Her Gün!
- Spyware ve Adware zararlılarını kaldırın
- Güvenlik açıklarına önlem alın
- Gizlilik koruması sağlayın
- Kayıt defteri hatalarını düzeltin
- Geçici dosyaları temizleyin
- Başlangıcı temizleyin
- Windows'u onarın
- Sisteminizi hızlandırın

Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım) Wol_errorBu resim yeniden boyutlandirildi. Buraya Tıklayarak orjinal boyutunu görebilirsiniz.

Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım) 2vjtyrl

Download: İndirmek İçin Tıklayınız

Not Alıntıdır...
https://ns660.yetkin-forum.com

Son Hız Silkroad Oynamak (Dev Arşiv Resimli Anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Forumda Nasıl İmza Kullanılır ? [ResimLi Anlatım]
» Forumda Rep Vermek Ve Teşekkür Butonu (Resimli Anlatım)
» Silkroad Onlıne
» Silkroad bugları ve bugun tanımı:
» Dragon Fable Anlatım